KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122059
nr 1412 2059
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Figur i trädgård. Signerad. Olja på duk, 65x42, yttermått inklusive ram: 67x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:31:43
12/8 07:20:13
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg